Catwoman - The Dark Knight Rises

Dział poświęcony kostiumom z DC.

Catwoman - The Dark Knight Rises

Postautor: Padme » 07 gru 2012, 12:32

Grafika postaci:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Postać i seria: Catwoman - The Dark Knight Rises
Premiera: Pyrkon 2014
Elementy składowe:
Maska + opaska z uszami (gogle będą doczepiane do opaski jak w filmie)
kombinezon
buty
długie czarne skórzane rękawiczki
pasek

Postęp: 0%

Komentarz autora: Chyba nikogo nie zaskocze tym ,że robię ten strój bo przymierzam się już od października. Nikt sie nie rzucał ,że nie pasuję do postaci dlatego zaczynamy :P. Napewno łatwo nie będzie , szczególnie jeżeli chodzi o materiał na kombinezon. Przekopałam internet i stwierdziłam ,że idealnym materiałem jest lycrowy matowy vinyl , jednakże pozostaje kwestia włókna węglowego , które jest nałożone na kombinezon. Kolejna rzecz to buty - obcasy wyglądają tak : http://24.media.tumblr.com/tumblr_m80r4 ... o1_500.jpg , a ja nie mam pojęcia jak się za nie zabrać . Mam nadzieję ,że za jakiś czas będą dostępne na ebayu albo cosplayowej stronce. W pierwszym rzędzie chce się zająć maską i rękawiczkami bo to najłatwiejsze elementy kostiumu.

Zdjęcia z postępu:

od nowego roku zaczynam pracę nad kostiumem so stay tuned
Obrazek
Awatar użytkownika
Padme
Rogue

Re: Catwoman - The Dark Knight Rises

Postautor: Kobuz » 07 gru 2012, 12:58

Mogę Ci zrobić taki obcas... w sensie pomóc ;p zrobić formę i odlać tak żeby pęcherzyków powietrza nie było... ewentualnie poinstruować jak to zrobić ;p
Obrazek
im mniej talentu tym więcej sprzętu ;p
Awatar użytkownika
Kobuz

Postautor: Padme » 07 gru 2012, 14:39

o , nice..jak już będę coś w tej sprawie kombinować to się odezwę xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Padme
Rogue

Postautor: Skrzat » 07 gru 2012, 17:31

To proces produkcji tych obcasów prosiłbym ładnie udokumentować ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Skrzat
Hawkeye

Postautor: PieSzy » 07 gru 2012, 22:35

Czekam na jakieś postępy sojuszniku :)

Propsy planujesz? Moja propozycja:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PieSzy

Postautor: Padme » 08 gru 2012, 0:23

ok ..żeby było kanoniczne to poczekam aż zrobisz tego bike'a a ja wtedy będę go ewentualnie pożyczać :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Padme
Rogue

Postautor: PieSzy » 08 gru 2012, 0:26

Ok, żeby było kanonicznie to poczekaj aż zrobię Batmobil (Tumbler'a), z którego potem powstanie motor, który Ci potem pożyczę ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
PieSzy

Postautor: Kobuz » 08 gru 2012, 9:46

A co do tego materiału. Obejrzałem sobie dzisiaj te zdjęcia i dochodzę do wniosku że takiej faktury nie uzyskasz a jedyny znany mi splot węgla, podobny do tego z kombinezonu, to WASP... pewnie coś koło 3k będzie... Szczerze mówiąc to wątpię że taką tkaninę znajdziesz ;p Ja bym pomyślał o nadrukowaniu/namalowaniu takiego wzoru...

PieSzy... Pożyczę Ci swojego Tumblera ale sam skrobiesz szyby... ;p ale mój nie zamienia się w motocykl... ;/ Daaaaamn! przyjąłbym ten motocykl, oj tak... ;p
Obrazek
im mniej talentu tym więcej sprzętu ;p
Awatar użytkownika
Kobuz

Postautor: PieSzy » 08 gru 2012, 11:34

Pewnie widziałaś ten temat, ale wrzucam:
http://www.therpf.com/f24/tdkr-catwoman-build-costume-study-pic-heavy-155364/index5.html
Fajny materiał dorwał ten gość, może uda Ci się coś podobnego znaleźć, albo ewentualnie stworzyć np. przez naszycie jakiegoś dziurkowanego materiału na inny.
Obrazek
Awatar użytkownika
PieSzy

Postautor: Padme » 08 gru 2012, 12:09

Kobuz pisze:A co do tego materiału. Obejrzałem sobie dzisiaj te zdjęcia i dochodzę do wniosku że takiej faktury nie uzyskasz

Znalazłam jakiś czas temu info z oficjalnych źródeł ,że materiał to coś lycrowego przypominającego skórę (obstawiam właśnie matowy vinyl , który wygląda tak jak u tej pani http://4.bp.blogspot.com/-MYTKc2NLYUs/U ... -gejon.jpg) i na to nałożona tkanina z wytłaczanym wzorem włókna węglowego

PieSzy pisze:Pewnie widziałaś ten temat, ale wrzucam:
http://www.therpf.com/f24/tdkr-catwoman-build-costume-study-pic-heavy-155364/index5.html
Fajny materiał dorwał ten gość, może uda Ci się coś podobnego znaleźć, albo ewentualnie stworzyć np. przez naszycie jakiegoś dziurkowanego materiału na inny.

yup , stronkę śledzę na bierząco..niestety gość nie chce się z nikim podzielić skąd ma materiał , a wiele osób pytało. Robi tylko na zamówienie. Natomiast jak się przyglądam to moim zdaniem ten materiał jest za mało rozciągliwy co widać tu http://img856.imageshack.us/img856/517/ ... men017.jpg. Zobaczymy , może ktoś niedługo znajdzie tzw. materiał idealny
Obrazek
Awatar użytkownika
Padme
Rogue

Następna

Wróć do DC Comics